KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

Kraniosakrální terapie je léčivá i preventivní metoda na pomezí velmi jemné masáže a práce s energií. Jejím cílem je dosažení harmonického stavu na fyzické i psychické úrovni. Uvolňuje vnitřní napětí, nutkavosti, stres, pomáhá propouštět již nepotřebné programy, otisky traumata uložené v těle, zlepšuje spánek, rozšiřuje vědomí, pomáhá využít náš skrytý vnitřní potenciál a budovat vyrovnanost. 

 

Provádí se v leže, přes tenkou a příjemnou přikrývku pomocí jemných doteků nebo i bez nich pomocí naciťování dlaněmi, vizualizacemi a vzájemným napojením. Propojuje mozkové hemisféry a ošetřuje klíčové uzly skrze které proudí nebo je naopak blokována energie. Klienti jsou při ošetření často na hraně bdělosti a spánku, nechají se nést na vlně změn a někdy i příjemně usnou. 

 

Je to velmi jemná, široce uplatnitelná, empatická a bezpečná technika vhodná pro dospělé i malé děti. Ošetření s úvodní konzultací a závěrečným sdílením trvá přibližně 120 minut, z toho 50-70 min samotná práce. 

 

Konkrétní počet sezení nelze dopředu stanovit, protože každé tělo a mysl představuje individuální příběh, a tedy i vlastní linii léčení. Frekvence návštěv se tedy odvíjí přímo od pocitů a stavu klienta. Další návštěvu si určuje sám, dle toho jak vnímá úlevu od svých potíží na které se zaměřil. Pozitivní změny jsou však také úzce navázány na ochotě klienta měnit svůj vlastní život. Kraniosakrální terapie je tedy úžasným pomocníkem při sebepráci a rozvoji osobnosti v širokém kontextu. 

CESTA K HARMONIZACI

Kraniosakrální terapie

Úvodní konzultace

Komplexní ošetření 

Závěrečné sdílení a doporučení

120 min

1200,- Kč